1.250 TL ve üzerine ÜCRETSİZ KARGO

Gizlilik Sözleşmesi

www.hobicikutu.com’un gizlilik politikası aşağıda belirtilmiştir, www.hobicikutu.com’u ziyaret ederek aşağıdaki şartları ve kuralları uygulamayı kabul etmiş sayılmaktasınız.

Sitemizde yer alan her türlü bilgi, içerik, ürün ve müşteri yorumları veya üyeler tarafından siteye eklenmiş olan içerikler de dahil, düzenlenmesi ve kısmen/tamamen kullanımı konusunda (bir sözleşme ile üçüncü şahıslara ait olanlar hariç) tüm fikri-sınai haklar ve mülkiyet hakları www.hobicikutu.com’a aittir.

Müşterilerimiz tarafından sitede yayınlanmasına izin verilen tüm yazı, resim, video gibi içerikler sadece bilgilendirme amaçlıdır.

www.hobicikutu.com üyelik sırasında veya daha sonraki süreçlerde sizden bazı kişisel bilgiler talep edebilir, bu bilgilerin diğer üyelerin göremeyeceği ve ulaşamayacağı şekilde korunması ve güvenle saklanması için www.hobicikutu.com tüm önlemleri almaktadır, bilgi alınan tüm sayfalar SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.

Tüm online kredi kartı işlemleri ve onayları tarafımızdan bağımsız olarak ilgili Banka ve benzeri Kart Kuruluşları‘nca online olarak gerçekleştirilmektedir ve sunucularımızda hiçbir şekilde kart bilgisi tutulmamaktadır, www.hobicikutu.com ilgili güvenlik standartlarına her daim uyum sağlamaktadır.

Kayıtlı bilgiler yasal düzenlemelerin öngördüğü sorumluluklar çerçevesinde sadece resmi makamlarca talep edilmesi halinde ilgili kuruluşlara açıklanabilir. Ayrıca üyelikleri ve/veya alışverişleri sırasında vermiş oldukları iletişim bilgileri (telefon, adres, e-mail vs) ve diğer kişisel bilgiler sitemize üyelik işlemlerinizin yapılması, güncellenmesi, muhtelif ürün/hizmetlerin www.hobicikutu.com ve iş ortakları ve tedarikçileri tarafından verilebilmesi/satımı, ürün/hizmet ücret-masrafı tahsilatları ve çeşitli tanıtım, reklam, promosyon, iletişim, satış ve çeşitli uygulamalar için süresiz olarak kayda alınabilir, www.hobicikutu.com ve belirtilen kuruluşlar nezdinde saklanabilir, işlenebilir, gerekli görülen hal-yer ve zamanda paylaşılabilir ve kullanılabilir. İade durumunda müşterinin ürünler için iade formu ibraz etmesi zorunludur.

Sipariş ön bilgilendirme formu ve mesafeli satış sözleşmesi www.hobicikutu.com’dan yapılacak her alışveriş sırasında görülebilecek ve geçerli olacaktır.

www.hobicikutu.com belirli dönemlerde müşteri izinleri alınmış ve bölümlere ayrılmış hedef kitlelerine eposta ve diğer yöntemler ile pazarlama ve bilgi mesajları gönderebilir, bu mesajları almak istemiyorsanız email içerisindeki üyelikten ayrıl linkine tıklayarak eposta listesinden çıkabilirsiniz.

Gizlilik politikamız ile ilgili her türlü soru ve öneriniz için sitemizde bulunan iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Telefon: 0541 728 78 97

E-Posta: [email protected]