1.250 TL ve üzerine ÜCRETSİZ KARGO

İade ve Değişim Koşulları

İPTAL, İADE VE DEĞİŞİM

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

Sayfamızda gördüğünüz ürünlerin tamamı kişiye özel olarak, siz siparişinizi tamamladıktan sonra üretilmektedir ve bizden kaynaklı bir sorun olmadığı sürece iptal , iade ve değişimi yapılmamaktadır. Ürün yapıldıktan sonra size kargolanmadan önce mutlaka tarafımızdan kontrolleri sağlanmakta, fotoğrafı çekilmekte, ve sonrasında size gönderimi yapılmaktadır. Hatalı bir ürün ise size gönderimi yapılmaz, bilgi verilir ve düzeltme yapıldıktan sonra gönderimi sağlanır.

Sipariş verdiğiniz her ürün Arzu Özgenç tarafından yapılmış ve ürün sayfaları için fotoğraflar Arzu Özgenç tarafından çekilerek sisteme eklenmiştir.

İade ve değişimde ki kargo bedelleri alıcıya aittir. Hobici Kutu’dan kaynaklanan bir problem olması durumunda kargo bedeli Hobici Kutu’ya aittir.

Değişim ya da iade yapılacak ürünün alıcı tarafından kullanılmamış, kullanım hatası sonucu hasar ve zarar görmemiş olması gerekmektedir, kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür.